Інтернет-магазин BioMax спеціалізується на продажі вітамінів, мінералів та біологічно активних добавок.

Професійний підхід та якісна продукція відомих світових виробників дозволяє підібрати найбільш відповідний варіант продукції для кожного конкретного випадку/людини.

Доставка товарів здійснюється по всій території України.

Всі препарати, представлені в інтернет-магазині "BioMax", є біологічно активними добавками до їжі або спеціальними продуктами харчування для спортсменів та людей, що ведуть активний спосіб життя. Представлені товари не є лікарськими препаратами.

Щоб їх придбати не потрібно рецепт лікаря. Будь-яка людина вправі сама приймати рішення про їх придбання і вживання. Склад препаратів, їх дія і спосіб застосування вказується виробником.

Наша компанія не несе відповідальності за результати при застосуванні даних препаратів. Власники сайту "BioMax" не несуть відповідальності за постановку діагнозів і призначення лікування захворювань. Ці питання є предметом компетенції відповідних фахівців.

Для отримання повної інформації про наявність та вартість зазначених товарів і послуг, будь ласка, звертайтеся до менеджерів відділу обслуговування клієнтів по телефону: +380 66 345 88 61