Замовлення до 700 грн відправляємо за повною передоплатою. Дякуємо за розуміння.
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 18:00

Сб: вихідний

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Червоний дріжджовий рис

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Червоний дріжджовий рис - це ферментований рис, який проводиться з використанням певних видів цвілі, Monascus ruber або Monascus purpureus.

Він століттями використовувався в традиційній китайській медицині через його потужних оздоровчих властивостей.

Червоний дріжджовий рис містить з'єднання монаколін К - той же активний інгредієнт, який міститься в рецептурних ліків, що знижують рівень холестерину, таких як ловастатин.

З цієї причини його часто використовують як економічна альтернатива дорогим лікам, які допомагають знизити рівень холестерину і підтримати здоров'я серця.

Переваги червоного дріжджового рису включають:

 • поліпшення здоров'я серця

Високий холестерин - один з основних факторів ризику серцевих захворювань - може викликати звуження і жорсткість артерій, що призводить до підвищеного ризику серцевого нападу та інсульту.

Червоний дріжджовий рис зазвичай використовується в якості природного засобу, який допомагає знизити рівень холестерину і зміцнити здоров'я серця, і іноді може мати менше побічних ефектів, ніж ліки, що відпускаються за рецептом, що використовуються для лікування високого рівня холестерину

 • зниження ризику метаболічного синдрому

Метаболічний синдром - це сукупність станів, що підвищують ризик хронічних станів, таких як серцеві захворювання, діабет і інсульт.

Деякі з критеріїв метаболічного синдрому включають високий кров'яний тиск, надлишок жиру в організмі, підвищений рівень цукру в крові і зміни рівнів холестерину або тригліцеридів.

Кілька досліджень показали, що червоний дріжджовий рис може допомогти в лікуванні деяких з цих факторів ризику і може використовуватися в якості природного лікування для їх запобігання. Одним з найбільш добре задокументованих ефектів є його здатність знижувати рівень холестерину. Дослідження показують, що він може ефективно знизити рівень як загального холестерину, так і холестерину ЛПНЩ (поганого).

 • зменшення запалення

Запалення - це нормальна імунна відповідь, призначена для захисту вашого організму від гострих інфекцій.

Однак вважається, що стійке запалення сприяє розвитку хронічних станів, таких як діабет, рак і хвороби серця.

Дослідження показують, що додавання червоного дріжджового рису може допомогти зменшити запалення і поліпшити здоров'я в довгостроковій перспективі.

Побічні ефекти

Незважаючи на список переваг, пов'язаних з червоним дріжджовим рисом, додавання його може мати деякі побічні ефекти, тому найкраще поговорити зі своїм лікарем, перш ніж приймати цю добавку.

Проблеми з шлунково-кишковим трактом, такі як здуття живота, гази і біль в животі, є одними з найбільш частих побічних ефектів червоного дріжджового рису.

У більш крайніх випадках він також може викликати такі проблеми, як м'язові проблеми, токсичність печінки і алергічні реакції, аналогічні побічних ефектів, що викликаються рецептурними препаратами, що знижують рівень холестерину.

Взаємодія з ліками

Червоний дріжджовий рис містить монаколін К, ключовий активний компонент, який використовується для виробництва сатинових препаратів, які використовуються для зниження рівня холестерину. З цієї причини вам не слід приймати червоний дріжджовий рис, якщо ви вже приймаєте статини, якщо це не рекомендовано лікарем.

Червоний дріжджовий рис також може взаємодіяти з тими ж ліками, з якими взаємодіють статини, включаючи інші препарати, що знижують рівень холестерину, антибіотики, деякі антидепресанти, протигрибкові і антиретровірусні препарати.

Якщо ви приймаєте будь-які ліки, рекомендується проконсультуватися з довіреним лікарем, перш ніж починати прийом добавок з червоного дріжджового рису.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору