Графік роботи:

Будні: 10:00 - 18:00

Сб: вихідний

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Om Mushrooms

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Засновники, Сандра Картер (магістр медицини, доктор філософії), експерт із охорони здоров’я та оздоровлення зі ступенем доктора філософії з профілактичної медицини, та Стів Фаррар, міколог із понад 30-річним досвідом вирощування грибів, обидва мають глибоку пристрасть до грибів. Om вирощує 11 видів грибів на їх сертифікованому 100% органічному заводі з рейтингом BRCGS AA у Карлсбаді, Каліфорнія.

Слово «Ом» у їх бренді означає органічні гриби, оскільки їх гриби є сертифікованими і органічними. Ом має глибше значення, і має культурне та духовне значення.

Вони вирощують гриби на закритій фермі з екологічним контролем і рейтингом BRCGS AA у Карлсбаді, Каліфорнія. Завдяки багаторічному досвіду вирощування команда набула досвіду керування світлом, температурою, гідратацією та потоком повітря для кожного з 11 видів грибів. Можливість вирощувати гриби в контрольованому середовищі допомагає оптимізувати цикл вирощування та біоактивні сполуки.

Гриби є біоакумуляторами, що означає, що вони поглинають все, що знаходиться в їхньому оточенні. Незаймані заводи Om гарантують, що жодні токсини, пестициди чи важкі метали не пошкодять кінцевий продукт. Часто ви знайдете сліди цих речовин у грибах, вирощених за кордоном.

Розгорнути
Вгору