Замовлення до 700 грн відправляємо за повною передоплатою. Дякуємо за розуміння.
Графік роботи:

Будні: 10:00 - 18:00

Сб: вихідний

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Optimox Corporation

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Доктор Гай Абрахам створив Optimox у 1978 році, щоб продемонструвати результати своїх багаторічних досліджень. Доктор Абрахам провів обширні дослідження з питань харчування, хімії, біохімії та властивостей мінералів з наголосом на силікатах, йоді, магнії, золоті та сріблі. Він опублікував багато робіт з усіх аспектів харчування. Його основним медичним інтересом була гінекологія.

Доктор Абрахам розробив видатну високоефективну добавку йоду/йодиду калію, Йодорал®, як бажану таблетовану форму розчину Люголя. Щоб запобігти подразненню шлунка, д-р Абрахам винайшов колоїдний наповнювач кремнезему, запатентований як Micosolle®, а також кілька харчових формул для підтримки йодоснащення та загального здоров’я. Формули доктора Абрахама успішно використовуються протягом багатьох десятиліть.

«Ортоідодобавки повинні бути частиною повної програми харчування, наголошуючи на магнії замість кальцію. Медична йодофобія — це невиправданий страх перед використанням і рекомендацією неорганічного, нерадіоактивного йоду/йодиду в межах, відомих із спільного досвіду трьох поколінь клініцистів. бути найбезпечнішою та найефективнішою дозою для лікування симптомів і ознак дефіциту йоду/йодиду (12,5-50 мг/день).» – Доктор Гай Абрахам

Розгорнути
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору